KiiltoClean OÜ

1996. aastal asutati ettevõte Revelindus, pikalt tegutsedes ärinimega Farmos (Baltics) OÜna. 2011 aasta märtsis võeti nimeks KiiltoClean OÜ saades Soome kontserni Kiilto Family Oy all oleva KiiltoClean Oy välismaiseks tütarfirmaks.

Meil on sõsarfirmad Lätis, Leedus ja Venemaal.

Baltimaades toimib kliendilogistika peamiselt Tallinna lao kaudu. Lao 1000 m² pinnal on 993 alusekohta.

KiiltoClean OÜ vastutab müügitegevuse eest Eestis, Valgevenes ja Ukrainas.

Meie klientideks on HoReCa, toiduainetööstused, puhastusfirmad, pesumajad ning tervishoiuasutused.

Eestis on 30+ töötajat. Tööalaselt on inimesed jaotatud tegevusvaldkondade järgi. Nii eristuvad köögi ja puhastuse, toiduainetööstuse ning pesula grupp. Toetavad üksused: puhastusmasinate müük ja nende hooldus, ladu, logistika, koolitus ja kontor.

 

KiiltoClean Oy

KiiltoClean Oy on Kiilto Family kontserni kuuluv juhtiv Soome puhastus- ja hügieenilahenduste pakkuja, mis omab tugevat positsiooni ka rahvusvahelistel turgudel. Meie tootevalikusse kuuluvad pesu-, puhastus- ja hooldusvahendid, hügieenitarbed ning tööstuskemikaalid.

Meie kliendid on pärit tegevusvaldkondadest, mille professionaalsed vajadused eeldavad kõrget puhtuse ja hügieeni taset. Tavatarbijatele valmistame hügieenitooteid ning pesu- ja puhastusvahendeid koduseks kasutamiseks. Lisaks Soomele turustatakse KiiltoClean tooteid muu hulgas ka Venemaal, Balti riikides, Rootsis, Poolas ja Ukrainas.

Meie toodete väljatöötamisel ja valmistamisel lähtutakse ohutusest ja keskkonnasõbralikkusest. Kodumaise ettevõttena on Soome tingimused, klientide vajadused ja toodetele esitatud nõuded meile hästi teada.

 

OOO KIILTO

OOO KiiltoClean (Russia) peakontor asub Peterburis. Müügibüroo ja ladu paiknevad Moskvas. Ülimodernne kohapealne tootmine leiab aset Sertolovos (Peterburi lähedal). Meil on tugev positsioon Loode-Venemaal, kasvu põhirõhk aga asub Moskvas ja regionaalsetes kasvukeskustes. Olulisimad kliendigrupid: toiduainetööstus, hotelli-, restorani- ja catering-ettevõtted, tervishoid, koristusfirmad ja pesulad.

 

KiiltoCleanis töötab üle 300 inimest 6 riigis.